UUS!

KOLLEKTSIOON

KOLLEKTSIOON

Meist.

 

Jumalik Itaalia – see on inspiratsiooni, moe ja stiili, samuti kõige ilusamate ja suursugusemate naiste kodumaa! Just Itaalias sündis Rooma viljakuse, tervise ja süütuse jumalanna järgi nime saanud Bona Dea rõivaste ja peene pesu kaubamärk. Bona Dea kollektsioonid rüütavad tema kõrgeaususe, naise, kõige õrnemate kangastega ja kõige peenemate pitsidega, ülistades loomulikku ilu, luues ja rõhutades täiuslikku siluetti.

 

Iga Bona Dea rõivaeseme puhul moodustab käsitsi tehtud töö osa üle 80%. Viimistlemisel kasutatavate pitside juurdelõikamine toimub ainult käsitsi, kasutatakse kõige tuntumaid Prantsuse ja Itaalia pitse.

 

Olles loodud ökoloogiliste materjalide – puuvilla, villa ja siidi – baasil, on Bona Dea rõivad mitte ainult vapustavalt ilusad, vaid ka väga mugavad. Need mudelid on asendamatud tööle minnes, samuti sobivad need suurepäraselt romantilise õhtu jaoks.

 

Sortimendis pakutakse alati külluslikke erksaid värve ja rahumeelset klassikat.

Bona Dea trikotaaž on eksklusiivtoode. Nendest, kes on saanud kasvõi ühe Bona Dea rõivaeseme omanikuks, saavad jäädavalt nende rõivaste austajad!

 

Meil on hea meel esitleda teile Eestis Bona Dea eksklusiivsete rõivaste müügisalongi, mis asub kesklinnas!

 

Teil on võimalik rahulikus ja sõbralikus miljöös, tassikese aromaatse kohvi taga, valida välja teie jaoks parimad mudelid viimasest kollektsioonist ning tutvuda suundumustega, mis valitsevad Itaalia moepealinnas.

 

Tere tulemast!

(+372) 58877755

info@bonadea.ee

www.bonadea.ee

Narva mnt. 7,

VI korrus, kab. 643, Tallinn, Estonia